Jóga mě omámila a mámí stále

Pozvali si mě do Dobrého rána,

mrkněte na záznam

Veselá lektorka jógy

Před lety jsem si slíbila, že všechno, co dělám, dělám tak, aby mi to přinášelo radost. Tímto předsevzetím se snažím řídit. Každou aktivitu (včetně povinností) se snažím dělat tak, aby mi přinášela radost.

Miluji pohyb, být v pohybu. Uvědomila jsem si, že pohyb nemusí být pouze “odměnou” po práci. Právě můj koníček, má vášeň, může být mojí hlavní náplní.

Józe se věnuji přes 10 let v roli cvičky, která si chodila čistit tělo i hlavu. V roce 2017 jsem se zamilovala do obličejové jógy, která pomohla mé babičce rozpohybovat tváře po mozkové příhodě. Loni jsem propadla Hormonální jógové terapii, která uzdravila moje tělo. Letos jsem se nadchla pro smích bez důvodu, pro Jógu smíchu.

Dnes už se hýbu od rána. Po probuzení se směju do zrcadla, s hormonální jógou vítám ráno, po snídani se jdu zpotit… Ano, pak i pracuji, ale s absolutně jinou energií. Celý den mě provází blažená spokojenost, že život je pro mě zábava. Vesmíru děkuji, že se z koníčka stal hlavní kůň. 

2019

Připravuji a následně spouštím “I. československou 21denní výzvu pro krásu” ve spolupráci s kolegyní Mariou Pitoňak Zbojanovou, lektorkou obličejové jógy na Slovensku.

Až elektrizující je má zkušenost s vedením 50 lidí v meditaci smíchu. To se nedá popsat slovy.

Jupí, získala jsem certifikaci lektora jógy smíchu. Namasté, Culík.

Přiznala jsem si, že miluji pohyb a chci se mu věnovat naplno.

Natáčím podklady pro online kurz Obličejové jógy na Srí Lance. Pod vedením indického lektora si užívám jógu v chrámu.

2018

Jsem dojatá. Mé mladé vlasy už ani nevyčnívají. Užívám si, že je mohu nosit rozpuštěné bez obavy, že vykoukne místo, kde byla pleš. Cítím se po dlouhé době zdravě.

Se záchvatem smíchu jsem se zamilovala do jógy smíchu. První lekci jsem absolvovala u Lucky, Culík.

Absolvovala jsem 1. kurz hormonální jogové terapie pod vedením úžasné lektorky, profesionálky Šárky Simonidesové. Věřím, že mi praktikování uzdraví tělo i duši.

Šok. Na několika místech hlavy nemám vlasy. Odmítám pokračovat v hormonální léčbě. Tímto rozhodnutím jsem nad sebou podepsala ortel a přijala, že nebudu mít děti.

Nastupuji na hormonální léčbu s vírou, že mé tělo uzdraví na tolik, abych byla schopná přivést na svět miminko.

2017

Moje babička prodělala mozkovou příhodu, po které má část obličeje znecitlivělou, povadlou. Praktikuje denně obličejovou jógu a jsou znatelné výsledky. Jsem z její vůle nadšená.

Slunné Řecko se stalo místem, kde jsem vedla kurz Obličejové jógy.

Panenské Filipíny jsem navštívila díky organizaci přítele “Cestuj s Petrem”. Pro jeho klienty jsem vedla ranní jógu. S výhledem na moře jsme zdravili slunce.

2016

Nadchla jsem se pro online program obličejové jógy. Praktikování mě uvolňuje a uklidňuje od starostí v mé organizaci nadacnik.cz.

2013 - 2014

Slavím, jsem lektorkou smyslného tance Port de Bras. Užívám si poslech vážné hudby, která mé tělo roztančí.

dříve

Miluji pohyb, denně cvičím. Velikou inspirací je mi moje maminka, která přes 25 let vede lekce aerobiku, port de bras, jógy, kalanetiky. Se svými klientkami vymýšlí úžasné věci, jako jsou například živé mandaly.